www.kapelaeso.sk
KAPELA ESO Z  TURZOVKY

/ živá hudba na svadbu, ples, zábavu, stužkovú..../


                  !!!  Nové videá (viď odkazy nižšie) !!!

Hľadáte "kapelu" s aspoň 200 pesničkovým repertoárom? Nesmú v ňom chýbať ani také gitarové lahôdky ako Chtěl jsem mít /TURBO/, Pohoda /KABÁT/ či Čaba neblázni /ELÁN/ ? Tou kapelou by malo byť duo, alebo trio, ktoré by Vám to všetko "zahralo" s kľudom angličana aj bez gitaristu (o bubeníkovi hádam škoda hovoriť...)? Nuž proti gustu žiadny dišputát, ale ak ste odpovedali áno, tak ste na zlej adrese a musíte hľadať ďalej, pretože naša muzikantská filozofia je trochu iná a také voľačo Vám nie sme a nikdy nebudeme ochotní splniť / len žiadnu paniku, úspešnosť Vášho ďalšieho hľadania je zaručená :)))) /

Alebo hľadáte kvalitnú, časom overenú, špičkovo vybavenú partiu skutočných muzikantov? Hľadáte kapelu, ktorá Vám tie gitarové lahôdky (a samozrejme nie len tie a nie len gitarové) skutočne zahrá? Hľadáte hudobnú skupinu na svadbu, ples, zábavu, stužkovú či rodinnú oslavu, ktorá Vám vytvorí takú nezabudnuteľnú atmosféru, že by ste si ju najradšej zakonzervovali na horšie časy? Ak áno, ďalej hľadať nemusíte, pretože tu ste na správnej adrese. Hudobná skupina ESO je zložená zo skúsených, ostrieľaných, kaviarenskými, hotelovými, barovými, či lodnými ventilátormi ošľahaných harcovníkov. Vďaka našej dlhoročnej praxi doma aj v zahraničí (Nórsko, Nemecko, Rakúsko) sme Vám schopní ponúknuť živú, muzikantským entuziazmom presiaknutú hudbu na každú príležitosť. A kto že sú to tí harcovníci, ktorí vyhrávajú /ešte ani raz neprehrali :)))) / v kapele ESO? Nuž teda tu je "víťazná" zostava našej hudobnej skupiny:
No, keďže sme muzikanti a nie spisovatelia a preto, aby ste nekupovali "mačku vo vreci", sme pre Vás pripravili zopár nahrávok v sekcii MP3. Určite to každému povie viac, ako siahodlhé vypisovanie.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKY ZO ŽIVOTA KAPELY

Nič netrvá večne. Všetko sa mení a zmenila sa aj zostava našej výnimočne stabilnej kapely. A aj keď klasik tvrdí, že každá zmena prináša zhoršenie, tak v tomto prípade sa riadne sekol :-) . Nášho dlhoročného bubeníka Laca totižto nahradil výborný muzikant, bubeník a zároveň spevák Peter a v kapele už dlhšiu dobu exceluje naša nová speváčka Erika.

Nové nahrávky v našom štúdiu Kneerecords© zatiaľ bohužiaľ nevznikli. Avšak našu kapelu vo vynovenej zostave si môžete pozrieť   v nasledujúcich "mobilných" :) videách, ktoré vznikli na benefičnej akcii v Bytči.

https://youtube.com/watch?v=DGX-Y5lzWpE

https://youtube.com/watch?v=0PKHhUNv630

https://youtube.com/watch?v=pzMBUvcZMYQ

https://youtube.com/watch?v=M5qT9dZK97E